Izvēlētie iepirkumi:
Produkcijas katalogs:
Adīšanai un tamborēšanai
Filcēšanai
Izšūšanai
 
Meklētājs:
Dzija BBB Filati

Pasaulslavenā itāļu kompānija Titan wool SPA, pazīstama ar zīmolu BBB Filati, ražo plašu dzijas asortimentu, kurai raksturīgas spilgtas un piesātinātas krāsas. Dzijas piemērotas gan profesionālai adīšanai, gan arī tiem, kas tikai sāk mācīties adīt. Kvalificēti speciālisti, teicams aprīkojums un vēlme radīt pašu labāko dziju pasaulē, ļāvuši itāļiem izveidot viegli atpazīstamu un daudzās valstīs augstu novērtētu zīmolu. Sevišķi populāras ir dzijas no alpaka un merino vilnas, kurām nav līdzvērtīgu analogu pasaulē.
Mēs ļoti lepojamies, ka esam ieguvuši tiesības pārstāvēt kompānijas Titan wool SPA zīmolu B.B.B. Filati.

Nako dzija

Piedāvājam visā pasaulē plaši pazīstamu preču zīmi NAKO. Tā ir dzija adīšanai ar rokām, ko ražo kompāniju grupa ORMO, kura izgatavo dziju priekš populārākajiem zīmoliem Eiropā un Amerikā.
Visu ORMO dziju sertificēja kvalitātes menedžmenta sistēma, saskaņā ar starptautisko kvalitātes vadības standartu ISO 9001:2000.
Turku dzija NAKO šodien ir ļoti populāra – „Pieejama cena, lieliska kvalitāte, plaša krāsu gamma“ – pateicoties šim turku dzija ir pieprasīta kā profesionāļu lokā, kā arī starp cilvēkiem, kuri veic savus pirmos soļus adīšanas pasaulē.

Dzija no ONline

Uz šodienu ONline ir viens no vadošajiem dziju ražotājiem, ar lielu pircēju loku Vācijā, kā arī aiz tās robežam. Tas ir pazīstams zīmols ar savu raksturu. ONline savieno sevī augstas kvalitātes dziju no labākajiem ražotājiem pasaulē, lieliskām zināšanām modes jomā un materiālu dažādībā. Visu, ko jaunu izgudro modeletāji,- Jūs atradīsiet pie ONline.

Cheval Blanc dzija

Franču kompānija „U.T.E.“, ko 1930.gadā dibinājusi Eiropas tekstīliju asociācija, nodarbojas ar klasiskās dzijas Cheval Blanc ražošanu. Raksturīgākais viņu produkcijā ir augstākās kvalitātes akrildziju izmantojums ar vilnas un kokvilnas piejaukumu.Akrildiegi Cheval Blanc ir pūkaini un apjomīgi. Vizuāli diegi ir līdzīgi vilnai.

ADDI piederumi adīšanai un rokdarbiem

Gustav Selter GmbH and Co.KG ir adāmadatu, tamboradatu un dažādu adīšanas palīglīdzekļu vispopulārākais Eiropā vācu ražotājs un izplatītājs ar zīmolu ADDI. Šī Vācijas kompānija ir vienīgais adatu izgatavotājs Eiropā , kas liecina par kvalitāti. Apļveida adāmadatām raksturīgs, ka savienojums ir tik kvalitatīvs, ka nekad nelūzt.

PRYM piederumi adīšanai un rokdarbiem

Vācu firma PRYM ir šūšanas un rokdarbu piederumu pasaules vadošais pārdevējs. Firmas mūsdienu panākumu pamatā ir 400 gadu vecās tradīcijas.
Visi izsrādājumi izpildīti no labākājiem materiāliem, tāpēc tie ir ilglaicīgi. Visos ražošanas attīstības un apstrādes posmos ir ievēroti augstākās kvalitātes standarti. Ražojumu piedāvājums apmierina visu klientu vēlmes.

PONY piederumi adīšanai un rokdarbiem

Indijas firma «Needle Industries Limited (India)», pasaules līdere šūšanas-adīšanas piederumu (adīšanai un rokdarbiem) un adatu ražošanā, pazīstama ar preču zīmi «PONY». PONY augstā kvalitāte balstīta uz plašu augsto tehnoloģiju pielietojumu. Šīs firmas produkcija atšķiras ar daudzveidību, labu kvalitāti un pieejamu cenu, glītu un ērtu iepakojumu. Katru gadu klienti tiek iepriecināti ar dažādiem jaunumiem.

 

Mums ir ļoti svarīgi, lai Jūs viegli un ērti atrastu visu sev kāroto!

Veiksmīgus pirkumus vēlot,

SIA "Knittingshop" komanda

 

     

SIA Knittingshop. +371 29227190, e-pasts: info@rokdarbniece.lv

 
  SĀKUMS | PAR MUMS | GROZS | NOTEIKUMI | PADOMI | KONTAKTI

IT solutions, software development Krists Magons

 

Powered by Shop-Script